Plastik Levhalar – Sign-ex
Standartları yükseltiyor ve üretiyoruz..

Ayna Pleksi Nedir?

Ayna pleksi, cam aynalara karşı alternatif olarak geliştirilmiş olan ve avantajları ile aynaların önüne geçen polimer plastik üründür. Ayna Pleksi dekorasyona birebir ayna efektinin daha ekonomik bir yöntem üzerinden kazandırılmasını sağlarken, üzerinde ayna kullanımı gerçekleştirilen birçok üründe de üretim materyali olarak tercih edilir.

Dekota (Foreks) Nedir?

PVC hammaddesinin içine kimyasallar homojen bir biçimde karıştırılarak çekme veya dökme hattında üretilen levhalardır. Bu işlemin yapılmasında ki amaç malzemenin yoğunluğunu düşürerek birim başına kullanılan PVC miktarını azaltmak, böylelikle kaynakları daha doğru kullanmaktır.

Reklam Folyoları Nedir?

Folyo: PVC bir malzeme olan folyo reklam, tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde bir çok değişik alanda kullanılmaktadır.

Folyolar tanıtım ve reklam sektörünün yoğunlukla kullanılan malzemelerinden biridir. Plotter ( folyo kesim ve şekillendirme cihazı ) adı verilen makinalarda istenilen her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak rahatlıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir.