Kurumsal | Sign-ex
Standartları yükseltiyor ve üretiyoruz..
  • Pzt- Cuma: 08:30 - 18:00
  • Meclis Mh. Atatürk Cd. No: 55 Sancaktepe/İstanbul
  • info@sign-ex.com
image
image

24+ Yıllık Deneyim

img Hakkımızda

Biz Kimiz?

Polin Yapı ve Reklam Malzemeleri A.Ş. 1997 yılında İstanbul'da kuruldu. Kurulduğu günden beri kaliteli markaları en uygun maliyetle sizlere sunmayı amaç edindi. Avrupa ve Uzakdoğu'dan onlarca kaliteli ve bilinen markanın distrübütörlüğünü yapan Polin Yapı kaliteyi daha uygun mal etmek için yarattığı kendi markası SİGN-EX reklam ürünlerini piyasada uygun fiyatlarla satmaktadır.

Uygun fiyat, kaliteli malzeme!

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörlerde standartları yükselterek fark yaratan, kaliteli ürün ve profesyonel hizmet sunarak müşteri memnuniyetini arttırmayı ilke edinen, paydaşlarına katma değer sağlama sorumluluğu taşıyan saygın bir firmayız.

Vizyonumuz

Hizmet verdiği sektörlerde sürdürülebilir büyümeye, değişime ve gelişime odaklı, kaliteyi yaşam biçimi haline dönüştürmüş, pazar lideri bir firma olmak.

Temel Değerlerimiz

Standartları yükselterek fark yaratan, kaliteyi yaşam biçimi haline getiren, değişime ve gelişime açık olan, sorumluluk bilincine sahip, saygınlık ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan kazan-kazan ilişkisine sahip bir firmayız.

Kalite Politikamız

Satışını yaptığımız ürünleri tam zamanında ve hatasız bir şekilde müşterilerimize sunarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak; Planla, Uygula, Kontrol Et ve Önlem Al felsefesi ile hareket ederek tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirmek.

img Referanslar

Hakkımızda Ne Dediler?

Ürün alımı için otopark sorunu olmaması, çalışanların sizin işlerinizi hızlı bir şekilde yapması ve yardımcı olması gayet güzel.

img

Davut Üstübi

Cam kumlama vb. ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. Fiyatlar oldukça uygun. Her kaliteden her bütçeden seçenekler mevcut.

img

Salih Önder

Yıllar önce çalıştığım bir firma, düzenli tertipli kurumsal yapısı pişman olmayacaksınız. Kurumsal çalışacaksanız özellikle tavsiye ederim.

img

Gamze Yılmaz